Община
Туризъм
Новини

Полуфинален турнир на Kamenitza Фен Купа 2016 в Дряново

ОБЩИНА ДРЯНОВО

ВИ КАНИ

ДА СТАНЕТЕ ЧАСТ ОТ 

Kamenitza Фен Купа 2016

Полуфинален турнир Дряново

Стадион „Локомотив“

Програма

 

 23 юли 2016 /събота/           Групова фаза - 1 срещи , 32 отбора

1

11.00

1

А

Идваме за вас! -  Ultra Team

 

6

 

2

А

Новаченските Тигри - КУЦАРОВ СПОРТ

 

7

 

3

B

Osceola - юнак мерданя

 

12

 

4

B

Белица с. Нацовци - Фен Клуб Етър

 

13

11.30

1

C

Черно Море-Мания - СВИРЕПИТЕ

 

18

 

2

C

BATKOVCITE - ВЕТЕРАНИ+

 

19

 

3

D

KILNOKI - Спарта

 

24

 

4

D

Дюшекчиите - Ветеран Турист

 

 

12.00

 

Официално откриване и демонстративен мач

 

25

13.00

1

E

Кърджлийте - Ангелите на АРТЕ

 

30

 

2

E

Снкрита сила - РесторантиЩастливеца

 

31

 

3

F

Зрителна Измама - ОЛД СТАРС

 

36

 

4

F

FLYING TEAM - РЕЗЕРВИТЕ

 

37

13.40

1

G

ИМПУЛС - Епъл с.Джулюница

 

42

 

2

G

ФК "AТЛЕТИК" - Пепеляни

 

43

 

3

H

Анадола - БРИГАДИРИ

 

48

 

4

H

Долапчиеви - Дай ми лед

 

 23 юли 2016 /събота/           Групова фаза - 2 срещи , 32 отбора

2

14.20

1

А

Идваме за вас! -  Новаченските Тигри

 

5

 

2

А

Ultra Team - КУЦАРОВ СПОРТ

 

8

 

3

B

Osceola - Белица с. Нацовци

 

11

 

4

B

юнак мерданя - Фен Клуб Етър

 

14

15.00

1

C

Черно Море-Мания - BATKOVCITE

 

17

 

2

C

СВИРЕПИТЕ - ВЕТЕРАНИ+

 

20

 

3

D

KILNOKI - Дюшекчиите

 

23

 

4

D

Спарта - Ветеран Турист

 

26

15.40

1

E

Кърджлийте - Снкрита сила

 

29

 

2

E

Ангелите на АРТЕ - РесторантиЩастливеца

 

32

 

3

F

Зрителна Измама - FLYING TEAM

 

35

 

4

F

ОЛД СТАРС - РЕЗЕРВИТЕ

 

38

16.20

1

G

ИМПУЛС - ФК "AТЛЕТИК"

 

41

 

2

G

Епъл с.Джулюница - Пепеляни

 

44

 

3

H

Анадола - Долапчиеви

 

47

 

4

H

БРИГАДИРИ - Дай ми лед

 

 

 

23 юли 2016 /събота/            Групова фаза - 3 срещи , 32 отбора

3

17.00

1

А

Идваме за вас! -  КУЦАРОВ СПОРТ

 

4

 

2

А

Ultra Team - Новаченските Тигри

 

9

 

3

B

Osceola - Фен Клуб Етър

 

10

 

4

B

юнак мерданя - Белица с. Нацовци

 

15

17.40

1

C

Черно Море-Мания - ВЕТЕРАНИ+

 

16

 

2

C

СВИРЕПИТЕ - BATKOVCITE

 

21

 

3

D

KILNOKI - Ветеран Турист

 

22

 

4

D

Спарта - Дюшекчиите

 

27

18.20

1

E

Кърджлийте - РесторантиЩастливеца

 

28

 

2

E

Ангелите на АРТЕ - Снкрита сила

 

33

 

3

F

Зрителна Измама - РЕЗЕРВИТЕ

 

34

 

4

F

ОЛД СТАРС - FLYING TEAM

 

39

19.00

1

G

ИМПУЛС - Пепеляни

 

40

 

2

G

Епъл с.Джулюница - ФК "AТЛЕТИК"

 

45

 

3

H

Анадола - Дай ми лед

 

46

 

4

H

БРИГАДИРИ - Долапчиеви

 

24 юли 2016 /неделя/                             1/8 финали , 16 отбора

49

9.30

1

A1

B2

 

50

 

2

C1

D2

 

51

 

3

E1

F2

 

52

 

4

G1

H2

 

53

10.10

1

B1

A2

 

54

 

2

D1

C2

 

55

 

3

F1

E2

 

56

 

4

H1

G2

 

24 юли 2016 /неделя/                             1/4 финали , 8 отбора

57

11.00

1

П49

П50

 

58

 

2

П51

П52

 

59

 

3

П53

П54

 

60

 

4

П55

П56

 

24 юли 2016 /неделя/                             1/2 финали , 4 отбора

61

12.00

1

П57

П58

 

62

 

2

П59

П60

 

24 юли 2016 /неделя/                                       за 3-4 място

64

12.50

1

Заг.61

Заг.62

 

24 юли 2016 /неделя/                                            финал

63

13.00

1

П61

П62

 

 

13.45

 

Награждаване

 

 

Услуги
Актуално
Звук и светлина
3D Mapping
ILoveBulgaria
Видео клип Дряново