Община
Община
Туризъм
Новини

Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир

Десет отбора се включиха в Коледния детски футболен турнир, който вече трета година се провежда в дряновската спортна зала, под организацията на ФК "Локомотив-1927" и Община Дряново. В дните от 14-ти до 16-ти декември, тридневното футболно дерби бе истинско предизвикателство за над 100 деца, родени след 01.01.2010 г. След първите два изморителни дни на турнира, най-оспорвани бяха финалните две срещи в неделния ден, когато за 3-то и 4-то и за 1-во и 2-ро място се бориха съответно габровските тимове на "Янтра 2013" и "Чардафон 1919" и старозагорците от "Берое" срещу нашите момчета от Локомотив-1927 - Дряново. На финала, все пак дряновци отстъпиха, след като паднаха с 0:1 от отбора на зелените. За всички участници в турнира бяха предвидени купи, медали и грамоти, а най-добре представилите се футболисти получиха и индивидуални награди. Най-добър вратар стана Христо Енчев от "Локомотив 1927", най-добър защитник е Данимир Димитров, също от дряновския отбор, за най-добър нападател обявиха Пол Дочев от "Берое", най-полезен играч бе Теодор Цочев от "Чардафон 1919", а феърплей състезател стана Емилиан Колев от "Янтра 2013". Призовете връчиха представители на ръководния състав и управителния съвет на Локомотив - Дряново, председателят на дряновския футболен клуб Тодор Георгиев и кметът инж. Мирослав Семов, който закри турнира, с пожелания за много успехи на всички деца.

Фотограф: Радослава Кунчевска

Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир Децата на Локомотив (Дряново) достойно финишираха втори на традиционния коледен турнир