Община
Туризъм
Дарования и постижения

Дарования и постижения - 2014 г.

СРЕДНО ОБЩООБРАЗОВАТЕЛНО УЧИЛИЩЕ “МАКСИМ РАЙКОВИЧ”

 

1. АЛЕКСАНДРА РАДОСЛАВОВА СТАЙКОВА
-  2-ро място в Международно математическо състезание „Математика без граници“                        

                                           РЪКОВОДИТЕЛ: СВЕТЛА СТАНЕВА

2. ПРЕСЛАВ БИСЕРОВ ЦАНЕВ
-  2-ро място в Национален конкурс „Златна есен- плодовете на есента“    

3. МАРТИН ВЕСКОВ ХРИСТОВ
-  1-во място в Национален конкурс „От Коледа до Васильовден“
-  1-во място в Международен екологичен форум „Сребърна 2014“
-  3-то място във Втори Международен конкурс за Васил Левски

4. БОЖИНА ВЕНЦИСЛАВОВА СИМЕОНОВА
-  2-ро място във Втори Международен конкурс за Васил Левски      

5. КРИСТИНА РАДОСЛАВОВА АНГЕЛОВА
-  2-ро място в Национален конкурс на природен парк „Българка“                        

               РЪКОВОДИТЕЛ: ДАФИНКА ИВАНОВА
                        

 6. ВИКТОРИЯ ПЛАМЕНОВА НЕДЯЛКОВА
 -  3-то място във Втори Международен конкурс за Васил Левски      

                                           РЪКОВОДИТЕЛ: СВЕТЛА НЕСТОРОВА 
                       

7. СТЕЛА НИКОЛАЕВА ЕНЧЕВА
-  1-во място в Национално състезание на СБНУ   

                                                     РЪКОВОДИТЕЛ: РОСИЦА МАРЧЕВА
  

8. МАРИЯ ДАНИЕЛОВА МУТОВА
-  3-то място в Международно математическо състезание „Математика без граници“
-  1-во място в Национално състезание на СБНУ      

9. МАРТИНА ТОДОРОВА МАРИНОВА
-  3-то място в Международно математическо състезание „Математика без граници“                               

                                                        РЪКОВОДИТЕЛ: ЕЛЕНА КИРОВА
 

10. ГЕРГАНА ИВАНОВА МАРЕВА
-  3-то място в Национален конкурс на природен парк „Българка“

                                                       РЪКОВОДИТЕЛ: МАРГАРИТА МАРКОВА
 

11. ИВЕТА ГАЛИНОВА ХРИСТОВА
-  3-то място в Международно математическо състезание „Математика без граници“   

                                                       РЪКОВОДИТЕЛ: ВЯРА СТОЯНОВА
 

12. МАРТИНА ВЕРГИЛОВА НАЧЕВА
-  2-ро място в Национален конкурс на природен парк „Българка“                    

                                                         РЪКОВОДИТЕЛ: ВИРЖИНИЯ ДАЧЕВА
 

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ „РАЗВИТИЕ-1869”

 

1. РАДОСЛАВ МИХАЙЛОВ СТЕФАНОВ
-  1-во място във Втори Международен конкурс за Васил Левски
-  1-во място в Национален детски конкурс "Етъра през моите очи"
-  3-то място в Национален конкурс "Вълшебният свят на Ангел Каралийчев"

2. ИЛИНА ПЛАМЕНОВА ПЕНЕВА
-  1-во място в XIV-ти Национален музикално-фолклорен конкурс „Орфеево изворче“ – Стара Загора
-  3-то място във Втори Международен конкурс за Васил Левски

3. ДОРИНА ДОБРЕВА ЛЮЦОВА
-  2-ро място в Национален детски конкурс "Етъра през моите очи"
-  3-то място в Национален конкурс "Вълшебният свят на Ангел Каралийчев"

4. МАРИЕТА ПЛАМЕНОВА ЯНКОВА
-  3-то място в XIV-ти Национален музикално-фолклорен конкурс „Орфеево изворче“ – Стара Загора                                                 

5. ГЕРГАНА ИВЕЛИНОВА ДЕЧЕВА
-  3-то място в XIV-ти Национален музикално-фолклорен конкурс „Орфеево изворче“ – Стара Загора

                                                   РЪКОВОДИТЕЛ: МАРИЯ МАРКОВА
 

6. КОЛЬО ЛАЗАРОВ ЛАЗАРОВ
-  2-ро място в Девети Национален детско-юношески конкурс „Фолклорни приумици” в гр. Червен Бряг      

                                                          РЪКОВОДИТЕЛ: КРАСИМИРА ДАНКОВА

            

7. ГАЛЕНА ИВАНОВА ГАЙДАРОВА
-  2-ро място в Девети Национален детско-юношески конкурс „Фолклорни приумици” в гр. Червен Бряг            

8. МИРЕЛА ГЕНАДИЕВА СТОЙКОВА
-  1-во място в Девети Национален детско-юношески конкурс „Фолклорни приумици” в гр. Червен Бряг            

9. МОНИКА СВЕТОЗАРОВА ЛАМБЕВА
-  2-ро място в Първи Национален конкурс „Имена от бъдещето“
-  3-то място в Девети Национален детско-юношески конкурс „Фолклорни приумици” в гр. Червен Бряг  

                                                          РЪКОВОДИТЕЛ: ВИКТОРИЯ ЦУЦОВА

 

10. АСПАРУХ КРАСИМИРОВ КРЪСТЕВ
-  2-ро място в Девети Национален детско-юношески конкурс „Фолклорни приумици” в гр. Червен Бряг  

11.ТАТЯНА ДАМЯНОВА КУМПЕЛОВА
-  2-ро място в Девети Национален детско-юношески конкурс „Фолклорни приумици” в гр. Червен Бряг  

12. ДАЯНА ДАМЯНОВА КУМПЕЛОВА
-  2-ро място в Девети Национален детско-юношески конкурс „Фолклорни приумици” в гр. Червен Бряг 

13. ДИЛЯН ТОДОРОВ КОЛЕВ
-  2-ро място в Девети Национален детско-юношески конкурс „Фолклорни приумици” в гр. Червен Бряг  

                                                         РЪКОВОДИТЕЛ: РАДОСЛАВ ТАЛЕВ

 

14. ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ТАНЦОВ СЪСТАВ „БАЛКАНДЖИЙЧЕ“
-  1-во място в Национален фолклорен фестивал „Пъстра шевица“ гр. Червен бряг

                                                        РЪКОВОДИТЕЛ: ЦВЕТОЗАР КЬОРОВСКИ

 

НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ „ДРЯНОВСКА ПРОБУДА-2008”

 

1. НИКОЛЕТА ЙОРДАНОВА СТОЙЧЕВА
-  1-во място в 14-ти Национален музикален фестивал „Орфеево изворче” - Стара Загора

2. РАДОСТИНА ПЕТЕВА ИВАНОВА
-  1-во място в 14-ти Национален музикален фестивал „Орфеево изворче” - Стара Загора

3. МИРЕЛА ДАНИЕЛОВА МАНОЛОВА
-  1-во място в 14-ти Национален музикален фестивал „Орфеево изворче” - Стара Загора

4. МАРИЯ ИВАНОВА ДЕНЧЕВА
-  1-во място в 14-ти Национален музикален фестивал „Орфеево изворче” - Стара Загора

5. ТЕОДОРА ТОДОРОВА МИТЕВА
-  2-ро място в 14-ти Национален музикален фестивал „Орфеево изворче” – Стара Загора

6. ГЕРГАНА БОРИСЛАВОВА ДИМИТРОВА
-  2-ро място в 14-ти Национален музикален фестивал „Орфеево изворче” – Стара Загора
-  3-то място в 11-ти Национален конкурс „Казанлъшка роза“
-  3-то място в VI-ти Национален конкурс „Мадарски конник“

7. НАДЕЖДА АНГЕЛОВА ДИМИТРОВА
-  3-то място в 14-ти Национален музикален фестивал „Орфеево изворче” – Стара Загора

8. ВИКТОРИЯ ПЛАМЕНОВА НЕДЯЛКОВА
-  3-то място в Национален ученически конкурс „За хляба наш“

РЪКОВОДИТЕЛ: ГЕРГАНА СИМЕОНОВА

                                     

9. ТАНЦОВ СЪСТАВ „ДРЯНОВЧЕ” /1-ва възрастова група/
-  1-во място във Фолклорен фестивал за северна България „Гергьовски люлки“ гр. Левски
-  1-во място в 9-ти Детско-юношески конкурс „Фолклорни приумици“ гр. Червен бряг

10. ТАНЦОВ СЪСТАВ „ДРЯНОВЧЕ” /2-ра възрастова група/
-  1-во място във Фолклорен фестивал за северна България „Гергьовски люлки“ гр. Левски
-  2-ро място в 9-ти Детско-юношески конкурс „Фолклорни приумици“ гр. Червен бряг
-  2-ро място в 14-ти Национален музикален фестивал „Орфеево изворче” – Стара Загора

11. БОЖИНА ВЕЦИСЛАВОВА СИМЕОНОВА И ЙОРДАН ПЕТРОВ ГЕОРГИЕВ
-  1-во място за камерен танц в НФФ „Насред мегдана в Арбанаси“

                                                               РЪКОВОДИТЕЛ: МАРУСЯ МЛЪЗЕВА

 

СПОРТЕН КЛУБ ПО ОРИЕНТИРАНЕ “ БАЧО КИРО – 94”

 

1. СТЕФАН БЛАГОВЕСТОВ МИХАЙЛОВ
-  1-во място дълга дистанция в Шампионат по ориентиране за Югоизточна Европа /SEEOS 2014/      
-  2-ро място средна и щафети в Шампионат по ориентиране за Югоизточна Европа /SEEOS 2014/      
-  1-во място на Държавно първенство колоориентиране спринт и щафети и Държавно първенство щафети
-  2-ро място на Държавно първенство нощно ориентиране и Държавно първенство щафети
- 3-то на Държавно първенство дълга дистанция и Държавно първенство колоориентиране дълга дистанция

2. МАРТИН ИВАНОВ МАРИНОВ
-  1-во  място на Държавно първенство по колоориентиране – спринт и щафети
-  1-во място на  Държавно първенство щафети
-  2-ро място на Държавно първенство щафети
-  2-ро място на Държавно първенство – нощно ориентиране
-  2-ро място щафети в Шампионат по ориентиране за Югоизточна Европа /SEEOS 2014/                  

3. МАРИЯН ТИХОМИРОВ НОЕВ
-  1-во  място на Държавно първенство маратон
-  1-во  място на Държавно първенство щафети
-  3-то място на Държавно първенство колоориентиране щафети

4. НЕНО СЕРГИЕВ ИЛИЕВ
- 1-во  място на Държавно първенство щафети
- 1-во място на Държавно първенство  колоориентиране щафети          
- 3-то място на Държавно първенство колоориентиране спринт

5.НИКОЛАЙ ПЛАМЕНОВ КОЛЕВ
-  2-ро място на купа „България“ и Държавно първенство щафети
-  3-то място на Държавно първенство колоориентиране щафети

                                                    РЪКОВОДИТЕЛ:  ДОБРИ ДОБРЕВ
 

6.  МОНИКА СВЕТОЗАРОВА ЛАМБЕВА
-  2-ро  място на Държавно първенство спринт
-  2-ро място на Държавно първенство колоориентиране щфети

7. ЙОАННА ПЕТРОВА ПЕТРОВА
-  2-ро място на Държавно първенство колоориентирне щафети

8. РАДОСЛАВА ИЛИЯНОВА СТОЯНОВА
-  2-ро място на Държавно първенство колоориентирне щафети

9. МИРОСЛАВ ТИХОМИРОВ ГЕОРГИЕВ
-  3-то  място на Държавно първенство по колоориентиране щафети

                                         РЪКОВОДИТЕЛ: ЦВЕТАНКА ДОБРЕВА

 

ТЕНИС КЛУБ „КРИСТИ”

 

1.   ДИМИТЪР ПЛАМЕНОВ ПЕНЧЕВ
-   3-то място на Международен турнир в Румъния
-   2-ро място на Национален турнир в гр. Велико Търново
-   3-то място на Национален турнир в гр. Русе
-   2-ро място на Национален турнир в гр. Габрово
-   3-то място на Национален турнир в Орешака
-   2-ро място на Национален турнир в гр. София
-   3-то място на Национален турнир в гр. Пловдив
-   1-во място на Национален турнир в гр. Стара Загора
-   2-ро място  на Национален турнир в гр. Русе
-   1-во място на Национален турнир в гр. Дряново
-   1-во място на Национален турнир в гр. Севлиево
-   3-то място на Национален турнир в гр. Пловдив
-   1-во място на Национален турнир в гр. Варна
-   2-ро място на Национален турнир в гр. Ямбол
-   2-ро място за мастърс на Регионално първенство в гр. Дряново
-   2-ро място на Международен турнир в гр. Варна

2. ДЕЙВИД ТОДОРОВ СИМЕОНОВ
- 3-то място на Национален турнир в гр. Пловдив
- 3-то място на Национален турнир в гр. Пловдив
- 3-то място на Национален турнир  в гр. Варна
- 3-то сто на Национален турнир в гр. Велико Търново

                                                         РЪКОВОДИТЕЛ: ИВАЙЛО ИЛИЕВ   

Услуги
Актуално
150 години град Дряново
Звук и светлина
3D Mapping
ILoveBulgaria
Видео клип Дряново