Община
Туризъм
Новини

15 отбора ще участват в любителския турнир по футбол в Дряново

Изтече срокът за записване на любителския турнир по футбол в Дряново. Интересът към е голям - за участие са се записали 15 отбора, което налага да се проведе в два дни - 26 и 27 декември. Решението е отборите да бъдат разпределени в 4 групи - три групи с по четири отбора и една група с три отбора.

С помощта на програма за генериране на произволен номер беше изтеглен жребий, който определи следните групи:

3. Пожарната и приятели

Първият мач в Спортната зала в Дряново ще започне  в 9:30 ч. на 26 декември. Пълна програма за всяка от групите, както и за финалната фаза можете да видите в приложените файлове.

Припомняме, че ше се играят две полувремена по 15 минути, с 3 минути почивка между тях. Няма ограничение на броя смени, които могат да бъдат извършвани.

Напред ще продължат класиралите се на първо и второ място във всяка група. Следват четвъртфинали, полуфинали, мач за трето място и финал.

Най-добрите три отбора ще бъдат наградени с купи.